Waga Beurer GS 410
Zdjęcia 3 |
Beurer GS 410 duże obciążenieNIE diagnostyczna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer GS 410
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Waga łazienkowa BEURER GS 410 czarna | 223 zł |
BEURER GS 410 white Waga szklana biała z wyświetlaczem XXL | 190 zł |
BEURER GS 410 white Waga szklana biała z wyświetlaczem XXL | 188 zł |
BEURER GS 410 black Waga szklana czarna z wyświetlaczem XXL | 190 zł |
BEURER GS 410 black Waga szklana czarna z wyświetlaczem XXL | 188 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →