Waga Berlinger Haus BH-9005
Zdjęcia 6 |
Berlinger Haus BH-9005 brązowy czerwony |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus BH-9005
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WAGA KUCHENNA ULTRA SLIM BERLINGERHAUS BH-9005 WOOD | 79 zł |
Waga kuchenna BERLINGER HAUS Forest BH/9005 | 83 zł |
Elektroniczna Waga Kuchenna Berlinger Haus Bh-9005 Lumarko! | 91 zł |
ELEKTRONICZNA WAGA KUCHENNA BERLINGER HAUS BH-9005 | 102 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus BH-9005
Ceny na Berlinger Haus BH-9005 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus BH-9005 | od 79 zł | 5 oferty | ||
Berlinger Haus BH-9002 | od 49 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →