Ваги Berlinger Haus BH-9005
Фото 6 |
Berlinger Haus BH-9005 коричневий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus BH-9005
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WAGA KUCHENNA ULTRA SLIM BERLINGERHAUS BH-9005 WOOD | 79 zł |
Waga kuchenna BERLINGER HAUS Forest BH/9005 | 83 zł |
Elektroniczna Waga Kuchenna Berlinger Haus Bh-9005 Lumarko! | 91 zł |
ELEKTRONICZNA WAGA KUCHENNA BERLINGER HAUS BH-9005 | 102 zł |
Модификації Berlinger Haus BH-9005
Ціни на Berlinger Haus BH-9005 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus BH-9005 | від 79 zł | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus BH-9002 | від 49 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →