Mikser Ariete Vintage 0568/04 zielony (00C056804AR0)
Zdjęcia 10 |
Ariete Vintage 0568/04 |
|
Kompaktowe przechowywanie, jeśli obrócisz miskę
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Ariete Vintage 0568/04
Ceny na Ariete Vintage 0568/04 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 0568/03 beżowy | od 268 zł | 3 oferty | ||
Ariete Vintage 0568/05 granatowy | od 191 zł | 3 oferty | ||
Ariete Vintage 0568/04 zielony | od 323 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →