Procesor AMD Ryzen Threadripper PRO 3955WX BOX (100-100000167WOF)
Wideo 11Zdjęcia 6 |
AMD Ryzen Threadripper PRO 3955WX BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen Threadripper PRO 3955WX BOX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD Ryzen Threadripper Pro 3955WX CPU 3.9Ghz 16 Core Interface SWRX8 Brand | 6 600 zł |
AMD Ryzen Threadripper Pro 3955wx CPU processor 3.9ghz 16 core interface s | 5 472 zł |
AMD Ryzen Threadripper Pro 3955WX CPU 3.9Ghz 16 Core Interface SWRX8 Brand | 5 996 zł |
AMD Ryzen Threadripper Pro 3955WX CPU Processor 3.9Ghz 16 Core Interface S | 5 800 zł |
AMD Ryzen Threadripper PRO 3955WX 3.9 GHz Hexadeca-Core (100-100000167WOF) | 5 200 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen Threadripper PRO
Ceny na AMD Ryzen Threadripper PRO |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper PRO 3955WX BOX | od 5 200 zł | 5 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper PRO 3955WX OEM | od 4 999 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen Threadripper PRO 3975WX OEM | od 14 752 zł | 3 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper PRO 3995WX BOX | od 25 449 zł | 1 oferta |
Polecamy