Procesor AMD Ryzen 5 Renoir 4600G BOX (100-100000147BOX)
AMD Ryzen 5 Renoir 4600G BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 5 Renoir 4600G BOX
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amd Ryzen 5 4600G Procesor Komputerowy Srebrny 37 GHz AMD Ryzen 5 4600G | 400 zł |
AMD Ryzen 5 4600G Wraith Stealth Procesor - 6 rdzeni - 3.7 GHz - AMD AM4 - | 439 zł |
AMD Procesor Ryzen 5 4600G 100-100000147BOX CPAMDZY5004600G | 400 zł |
AMD Ryzen 5 4600G PR-AM4-AMD-293 | 411 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 4600G | 402 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje AMD Ryzen 5 Renoir
Ceny na AMD Ryzen 5 Renoir |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Renoir 4600G BOX | od 400 zł | 31 oferta | ||
AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO MPK | od 512 zł | 2 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Renoir 4650G PRO OEM | od 425 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →