Procesor AMD Ryzen Threadripper PRO 3975WX OEM (100-000000086)
Wideo 12Zdjęcia 6 |
AMD Ryzen Threadripper PRO 3975WX OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen Threadripper PRO 3975WX OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Procesor AMD RYZEN THREADRIPPER Pro 3975WX OEM 100-000000086 | 21 140 zł |
AMD Ryzen ThreadRipper PRO 3975WX / 3.5 GHz processor Procesor - 32 rdzeni | 15 985 zł |
Procesor AMD Ryzen Threadripper Pro 3975WX, 3.5 GHz, 128 MB, OEM (100-0000 | 16 498 zł |
AMD Threadripper Pro 3975wx swrx80 32c/64t 3.5-4.2ghz Tray - 100-000000086 | 14 752 zł |
Procesor AMD Ryzen Threadripper Pro 3975WX, 3.5 GHz, 128 MB, OEM (100-0000 | 16 429 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen Threadripper PRO
Ceny na AMD Ryzen Threadripper PRO |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper PRO 3955WX BOX | od 5 200 zł | 7 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper PRO 3955WX OEM | od 4 999 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen Threadripper PRO 3975WX OEM | od 14 752 zł | 5 oferty |
Polecamy