Procesor AMD Ryzen Threadripper PRO 3955WX OEM (100-000000167)
Wideo 12Zdjęcia 6 |
AMD Ryzen Threadripper PRO 3955WX OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen Threadripper PRO
Ceny na AMD Ryzen Threadripper PRO |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper PRO 3955WX BOX | od 5 200 zł | 7 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper PRO 3955WX OEM | od 4 999 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen Threadripper PRO 3975WX OEM | od 14 752 zł | 5 oferty |
Polecamy