Procesor AMD Ryzen 5 Matisse 3600 WOF (100-100000031AWOF)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 WOF |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 5 Matisse
Ceny na AMD Ryzen 5 Matisse |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Matisse 3500X OEM | od 371 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 BOX | od 347 zł | 24 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 MPK | od 360 zł | 4 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 OEM | od 330 zł | 4 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 PRO OEM | od 1 372 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 WOF | od 329 zł | 3 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600X BOX | od 1 356 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →