Wok Ambition Ultimo 29429 30 cm czarny
Zdjęcia 4 |
Ambition Ultimo 29429 |
|
Patelnia wyposażona jest we wskaźnik temperatury Energy Saving System, który swoim kolorem sygnalizuje osiągnięcie optymalnej temperatury do smażenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ambition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ambition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ambition Ultimo 29429 30 cm czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia wok AMBITION Ultimo 28 cm | 110 zł |
Patelnia Ambition ILAG 30cm | 130 zł |
Patelnia wok Ultimo ze wskaźnikiem temperatury 28 cm AMBITION | 129 zł |
Patelnia wok Ultimo ze wskaźnikiem temperatury 30 cm AMBITION | 139 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →