Monitor Acer Nitro QG270H3bix 27 " czarny
Zdjęcia 6 |
Acer Nitro QG270H3bix 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Acer Nitro QG270H3bix 27 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor ACER Nitro QG270H3BIX 27" 1920x1080px IPS 100Hz 1 msNawet gdy akcja przyspieszy, czas reakcji w trybie Visual Response Boost™ na poziomie 1 ms gwarantuje wyraźny, nierozmywający... więcejsię obraz. Taka szybka reakcja eliminuje efekt rozmycia, smużenia czy ghostingu, co zapewnia ostrość i wyraźność obrazu nawet w najbardziej dynamicznych scenach. Electro.plZłóż skargę | 599 zł |
Monitor ACER Nitro QG270H3BIX 27" 1920x1080px IPS 100Hz 1 msNawet gdy akcja przyspieszy, czas reakcji w trybie Visual Response Boost™ na poziomie 1 ms gwarantuje wyraźny, nierozmywający... więcejsię obraz. Taka szybka reakcja eliminuje efekt rozmycia, smużenia czy ghostingu, co zapewnia ostrość i wyraźność obrazu nawet w najbardziej dynamicznych scenach.... Avans.plZłóż skargę | 599 zł |
Acer Nitro QG270H3bix 27" Full HD VA 100Hz 4ms GamingowyCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 599 zł |
Monitor ACER Nitro QG270H3BIX 27" 1920x1080px IPS 100Hz 1 ms UM.HQ0EE.301Nawet gdy akcja przyspieszy, czas reakcji w trybie Visual Response Boost™ na poziomie 1 ms gwarantuje wyraźny, nierozmywający... więcejsię obraz. Taka szybka reakcja eliminuje efekt rozmycia, smużenia czy ghostingu, co zapewnia ostrość i wyraźność obrazu nawet w najbardziej dynamicznych scenach.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 599 zł |
Acer Nitro QG270H3bix 27" Full HD VA 100Hz 4ms GamingowyCyfrowe złącze koaksjalne:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 599 zł |
Acer Nitro QG270H3BIX 27'' Full HD 100Hz | 679 zł |
Acer Nitro QG270H3BIX - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pac | 599 zł |
Seria Acer Nitro (gamingowe)
od 976 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 999 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 13420H, 1.5 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, obsługa VR, czytnik linii papilarnych, 2.11 kg
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 4 899 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Core i7, 12650H, 1.7 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, obsługa VR, 2.5 kg
od 249 zł
miejski, na laptopa, kieszenie: dół, 47x34x19 cm, waga 600 g
od 449 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, głośniki, AMD FreeSync
od 4 899 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, obsługa VR, 2.5 kg
od 160 zł
miejski, do walizki, na laptopa, kieszenie: przód, 47x31.5x14 cm, waga 590 g
od 705 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 6 249 zł
do gier, 16 ", matowy, 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Hz, Ryzen 7, 7840HS, 3.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, DOS, Wi-Fi 6E, obsługa VR, pojemna bateria, 2.7 kg
od 400 zł
miejski, na laptopa, kieszenie: przód, boczne, na tylnej ściance, 51x42x14 cm, waga 685 g
od 729 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 3 399 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Ryzen 7, 6800H, 3.2 GHz, RAM 8 GB, DDR5, RTX 3050 Ti, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, Endless OS, Wi-Fi 6, 2.5 kg
od 651 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 7 099 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Ryzen 7, 6800H, 3.2 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 3060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6, obsługa VR, 2.5 kg
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 4 800 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 11400H, 2.7 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 3060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, obsługa VR, 2.2 kg
od 1 200 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 4 900 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Ryzen 5, 6600H, 3.3 GHz, RAM 8 GB, DDR5, RTX 3050 Ti, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen1, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, 3 kg
PodobnePorównaj w tabeli →
od 499 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 572 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 578 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 584 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, VESA Adaptive-Sync
od 479 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 517 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI
od 499 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 549 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync
od 576 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 599 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, głośniki
od 491 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync