SSD A-Data SD620 SD620-512GCBK 500 GB
Zdjęcia 19 |
A-Data SD620-512GCBK |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data SD620 SD620-512GCBK 500 GB
Wszystkie ceny 35 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Dysk zewnętrzny SSD SD620 512G U3.2A 520/460 MB/s czarny DGADAZA512S | 189 zł |
Adata SD620 512GB SSD Niebieski HD-SSDZ-ADA-057 | 200 zł |
Dysk ADATA SD620 512GB SSD Czarny | 191 zł |
Adata Dysk zewnętrzny SSD SD620 512G U3.2A 520/460 MB/s czarny 120424 | 191 zł |
Dysk ADATA SD620 512GB SSD Czarny | 191 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje A-Data SD620 SD620-512GCBK
Ceny na A-Data SD620 SD620-512GCBK |
---|---|---|---|---|
A-Data SD620 SD620-512GCBK 500 GB | od 185 zł | 35 oferty | ||
A-Data SD620 SD620-1TCBK 1 TB | od 307 zł | 46 oferty | ||
A-Data SD620 SD620-2TCBK 2 TB | od 617 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →