Wideorejestrator
70mai X200 Omni 32Gb
Wideo 21Zdjęcia 30 |
70mai X200 Omni 32Gb |
|
Wbudowana pamięć 32 GB. Autorski czujnik OS2K10.
Możliwość podłączenia telefonu komórkowego i oglądania wideo w czasie rzeczywistym przy zakupie dodatkowego kabla z modemem 4G.
Czym drogi wideorejestrator różni się od taniego?Czy naprawdę można zaoszczędzić na zakupie wideorejestratora, czy jednak skąpy płaci dwa razy?
Jak wybrać wideorejestrator samochodowyJakie są najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze wideorejestratora?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog 70mai 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele 70mai.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup 70mai X200 Omni 32Gb
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
70MAI Wideorejestrator 70MAI Omni X200 32GB Czarny | 739 zł |
70mai Wideorejestrator X200 Omni 32GB Czarny AS7MIV0X20032BL | 899 zł |
70mai Dash Cam Omni 32G czarna KMW-VR-70MI-030 | 739 zł |
Wideorejestrator 70MAI X200 Dash Cam Omni 32GB Czarny | 739 zł |
70mai Wideorejestrator X200 Omni 32GB Czarny 125400 | 899 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →