70mai Dash Cam Lite (Midrive D08)
Wideo 13Zdjęcia 6 |
70mai Dash Cam Lite |
|
Przyzwoity rejestrator samochodowy w kompaktowym formacie i atrakcyjnej cenie. Za jakość i wysoką szczegółowość obrazu odpowiada sensor Sony IMX307 i światłosilna optyka f/2.0 z kątem widzenia około 130°. Urządzenie nagrywa wideo w maksymalnej rozdzielczości FullHD (1920x1080 pikseli). Na wypadek silnego zróżnicowania oświetlenia, co często zdarza się przy wyjeździe z tuneli lub podczas wschodu i zachodu słońca, w Xiaomi 70mai Smart Dash Cam Lite została wdrożona technologia rozszerzająca zakres dynamiczny WDR.
Dostęp do ustawień wideo i nagranego materiału uzyskuje się za pośrednictwem 2-calowego ekranu na tylnej ściance obudowy rejestratora samochodowego. Alternatywna opcja — połączyć się z urządzeniem przez smartfon bezprzewodowo (rejestrator wyposażony w moduł Wi-Fi). Do zalet modelu należy zaliczyć dostępność G-sensora i trybu parkingowego. W przypadku pojawienia się usterek przy zasilaniu z pokładowej sieci samochodowej, funkcję tę przejmie wbudowany akumulator o pojemności 500 mah.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog 70mai 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele 70mai.
Kup 70mai Dash Cam Lite
Wszystkie ceny 8 →70mai Dash Cam Lite 1080P Full HD Smart Dash Camera samochodowa Sony IMX30 | 647 zł |
Wideorejestrator 70mai Dash Cam Lite D08 WiFi 70MAI D08 DASH CAM L | 349 zł |
70Mai Dash Cam Lite Midrive D08 KMW-VR-70MI-004 | 349 zł |
Wideorejestrator 70MAI Dash Cam Lite D08 | 330 zł |
Wideorejestrator 70MAI Dash Cam Lite D08 | 330 zł |