Xblitz S7 Duo
Zdjęcia 4 |
Xblitz S7 Duo |
|
Koleś DVR na obraz i podobieństwo swego rodzaju kompaktowego aparatu z dużym obiektywem o standardowej optyce, który ma najszersze pole widzenia około 170°. Przejeżdżające i nadjeżdżające pasy ruchu szerokiej drogi z chodnikami lub poboczami wpadają w ramkę przedniej soczewki. Nagrywanie na głównym aparacie odbywa się w rozdzielczości 1920x1080 pikseli przy 30 kl./s. W tym samym czasie strzelanie odbywa się za pomocą zewnętrznej kamery do oglądania tylnej półkuli (w rozdzielczości klatki HD - 1280x720 pikseli przy 30 kl./s).
Obraz ze zdalnej kamery może być wyświetlany na 3-calowym ekranie urządzenia podczas parkowania tyłem. Model jest wyposażony w G-sensor do naprawiania uderzeń i ochrony filmów przed nadpisaniem. Wideo ma być nagrywane na karcie pamięci microSD do 64 GB w trybie cyklicznym. Xblitz S7 Duo jest również uzbrojony w czujnik ruchu, który rozpoczyna nagrywanie po wykryciu ruchu przed samochodem podczas parkowania. Wytrzymały i bezpretensjonalny superkondensator jest tutaj zainstalowany jako pokładowe źródło zasilania. Generalnie rejestrator pobiera prąd z gniazda zapalniczki samochodowej poprzez złącze magnetyczne do montażu na przedniej szybie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xblitz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xblitz.
Kup Xblitz S7 Duo
Wszystkie ceny 9 →XBLITZ Wideorejestrator XBLITZ S7 Duo Czarny | 319 zł |
Wideorejestrator Xblitz S7 DUO (XBL-CAR-DR056) | 299 zł |
Wideo-rejestrator Dvr samochodowy Xblitz S7 Duo FullHD tylna kamera Parkin | 315 zł |
Xblitz S7, Duo Wideorejestrator Full Hd | 319 zł |
Kamera samochodowa Rejestrator przód tył XBLITZ S7 DUO | 315 zł |