Wideorejestrator
Navitel R450 NV
Wideo 12Zdjęcia 14 |
Navitel R450 NV |
|
Czym drogi wideorejestrator różni się od taniego?Czy naprawdę można zaoszczędzić na zakupie wideorejestratora, czy jednak skąpy płaci dwa razy?
Jak wybrać wideorejestrator samochodowyJakie są najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze wideorejestratora?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Navitel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Navitel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Navitel R450 NV
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Navitel Rejestrator jazdy R450 NV | 321 zł |
Wideorejestrator Navitel R450 NV, Night Vision, Full HD | 183 zł |
Wideorejestrator NAVITEL R450 NV | 192 zł |
Navitel R450 NV FullHD | 188 zł |
Wideorejestrator NAVITEL R450 NV | 192 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →