Wideorejestrator
Xblitz Tango 4K
Wideo 4Zdjęcia 10 |
Xblitz Tango 4K |
|
Czym drogi wideorejestrator różni się od taniego?Czy naprawdę można zaoszczędzić na zakupie wideorejestratora, czy jednak skąpy płaci dwa razy?
Jak wybrać wideorejestrator samochodowyJakie są najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze wideorejestratora?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xblitz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xblitz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xblitz Tango 4K
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wideorejestrator XBLITZ Tango 4KRozdzielczość to nic innego, jak liczba pikseli zapisywanych na każdą klatkę pliku video. Im więcej pikseli, tym więcej detal... więceji na obrazie. Kamera samochodowa Xblitz Tango 4K to generacja wideorejestrato Electro.plZłóż skargę | 295 zł |
Wideorejestrator XBLITZ Tango 4KRozdzielczość to nic innego, jak liczba pikseli zapisywanych na każdą klatkę pliku video. Im więcej pikseli, tym więcej detal... więceji na obrazie. Kamera samochodowa Xblitz Tango 4K to generacja wideorejestrato Avans.plZłóż skargę | 295 zł |
Wideorejestrator kamerka Xblitz TANGO 4K WiFi Wideorejestrato Erli.plZłóż skargę | 268 zł |
Wideorejestrator XBLITZ Tango 4KRozdzielczość to nic innego, jak liczba pikseli zapisywanych na każdą klatkę pliku video. Im więcej pikseli, tym więcej detal... więceji na obrazie. Kamera samochodowa Xblitz Tango 4K to generacja wideorejestrato Mediaexpert.plZłóż skargę | 295 zł |
Wideorejestrator Xblitz TANGO 4K | 295 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Xblitz Tango 4K - dzień
24 listopada 20221 245 przegląd
REJESTRATOR SAMOCHODOWY XBLITZ TANGO 4K NAGRYWAJ DROGĘ W 4K
12 grudnia 202214 836 przegląd
Xblitz Tango 4K - noc
24 listopada 2022530 przegląd
Xblitz Tango 4K - noc
24 listopada 2022455 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 315 zł
2560x1440 px 30 kl./s, kąt widzenia 145 °, wyświetlacz: 2 ", G-sensor, tryb parkowania, Wi-Fi, mocowanie: naklejka na szybę
od 645 zł
1920x1080 px 30 kl./s, kąt widzenia 135 °, kamera cofania, kamera wewnętrzna, wyświetlacz: 3.16 ", dotykowy, G-sensor, tryb parkowania, GPS, informator, Wi-Fi, mocowanie: naklejka na szybę, zatrzask
od 899 zł
1920x1080 px 60 kl./s, 2560x1600 px 25 kl./s, matryca Sony, kąt widzenia 145 °, kamera cofania, wyświetlacz: 2.7 ", G-sensor, czujnik ruchu, tryb parkowania, antysen, system kontroli pasa ruchu, kontrola odległości, przypomnienie o reflektorze, GPS, informator, lokalizator, Wi-Fi, mocowanie: przyssawka na szybę, zatrzask
od 779 zł
1920x1080 px 60 kl./s, kąt widzenia 140 °, obrotowy obiektyw, pamięć wbudowana, wyświetlacz: 1.2 ", G-sensor, czujnik ruchu, tryb parkowania, system kontroli pasa ruchu, kontrola odległości, GPS, Wi-Fi, mocowanie: naklejka na szybę
od 259 zł
na lusterko, 1920x1080 px 30 kl./s, kąt widzenia 140 °, wyświetlacz: 4.5 ", G-sensor, czujnik ruchu, tryb parkowania
od 1 605 zł
2560x1440 px 30 kl./s, kąt widzenia 140 °, wyświetlacz: 2.95 ", G-sensor, czujnik ruchu, tryb parkowania, system kontroli pasa ruchu, kontrola odległości, GPS, lokalizator, Wi-Fi, transmisja na żywo, mocowanie: naklejka na szybę, magnetyczne mocowanie
od 1 699 zł
3840x2160 px 30 kl./s, kąt widzenia 155 °, kamera cofania, kamera wewnętrzna, wyświetlacz: 3.19 ", G-sensor, czujnik ruchu, tryb parkowania, GPS, Wi-Fi, mocowanie: naklejka na szybę, magnetyczne mocowanie
od 447 zł
1920x1080 px 30 kl./s, kąt widzenia 140 °, G-sensor, tryb parkowania, Wi-Fi, transmisja na żywo, mocowanie: naklejka na szybę, magnetyczne mocowanie
od 210 zł
1920x1080 px 30 kl./s, kąt widzenia 140 °, wyświetlacz: 1.5 ", G-sensor, czujnik ruchu, GPS, mocowanie: naklejka na szybę, magnetyczne mocowanie
od 330 zł
1920x1080 px 30 kl./s, matryca Sony, kąt widzenia 130 °, wyświetlacz: 2 ", G-sensor, tryb parkowania, Wi-Fi, mocowanie: naklejka na szybę, zatrzask
od 672 zł
1920x1080 px 60 kl./s, 3840x2160 px 30 kl./s, kąt widzenia 150 °, wyświetlacz: 3 ", G-sensor, czujnik ruchu, tryb parkowania, system kontroli pasa ruchu, kontrola odległości, rozpoznawanie znaków, GPS, Wi-Fi, Bluetooth, mocowanie: naklejka na szybę, zatrzask
od 168 zł
1920x1080 px 30 kl./s, kąt widzenia 124 °, G-sensor, Wi-Fi, mocowanie: naklejka na szybę