Відеореєстратор
Xblitz Tango 4K
Відео 4Фото 10 |
Xblitz Tango 4K |
|
Чим дорогий відеореєстратор відрізняється від дешевого?Чи справді можна заощадити на покупці відеореєстратора чи все-таки скупий платить двічі?
Як вибрати автомобільний відеореєстраторЯкі ключові фактори необхідно враховувати під час вибору відеореєстратора
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xblitz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xblitz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xblitz Tango 4K
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
XBLITZ Wideorejestrator XBLITZ Tango 4K CzarnyKamera samochodowa Xblitz Tango 4K to design, który łączy nowoczesność, funkcjonalność i profesjonalizm z bezpieczeństwem MediaMarkt.plПоскаржитись | 299 zł |
Wideorejestrator XBLITZ Tango 4KRozdzielczość to nic innego, jak liczba pikseli zapisywanych na każdą klatkę pliku video. Im więcej pikseli, tym więcej detal... щеi na obrazie. Kamera samochodowa Xblitz Tango 4K to generacja wideorejestrato Electro.plПоскаржитись | 295 zł |
Wideorejestrator XBLITZ Tango 4KRozdzielczość to nic innego, jak liczba pikseli zapisywanych na każdą klatkę pliku video. Im więcej pikseli, tym więcej detal... щеi na obrazie. Kamera samochodowa Xblitz Tango 4K to generacja wideorejestrato Avans.plПоскаржитись | 295 zł |
Wideorejestrator kamerka Xblitz TANGO 4K WiFi Wideorejestrato Erli.plПоскаржитись | 268 zł |
Wideorejestrator XBLITZ Tango 4KRozdzielczość to nic innego, jak liczba pikseli zapisywanych na każdą klatkę pliku video. Im więcej pikseli, tym więcej detal... щеi na obrazie. Kamera samochodowa Xblitz Tango 4K to generacja wideorejestrato Mediaexpert.plПоскаржитись | 295 zł |
ще 6 пропозицій
АксесуариВсі аксесуари для Xblitz Tango 4K →
Відеоогляди
Xblitz Tango 4K - dzień
24 листопада 20221 245 переглядів
REJESTRATOR SAMOCHODOWY XBLITZ TANGO 4K NAGRYWAJ DROGĘ W 4K
12 грудня 202214 717 переглядів
Xblitz Tango 4K - noc
24 листопада 2022529 переглядів
Xblitz Tango 4K - noc
24 листопада 2022448 переглядів
Як вибрати відеореєстратор
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 315 zł
2560x1440 пікс 30 к/с, огляд 145 °, екран: 2 ", G-сенсор, режим паркування, Wi-Fi, кріплення: наклейка на скло
від 645 zł
1920x1080 пікс 30 к/с, огляд 135 °, виносна камера, камера в салон, екран: 3.16 ", сенсорний, G-сенсор, режим паркування, GPS, інформатор, Wi-Fi, кріплення: наклейка на скло, защібка
від 899 zł
1920x1080 пікс 60 к/с, 2560x1600 пікс 25 к/с, матриця Sony, огляд 145 °, виносна камера, екран: 2.7 ", G-сенсор, датчик руху, режим паркування, антисон, контроль смуг, контроль дистанції, нагадування фари, GPS, інформатор, трекер, Wi-Fi, кріплення: на скло присоска, защібка
від 779 zł
1920x1080 пікс 60 к/с, огляд 140 °, поворотний об'єктив, вбудована пам'ять, екран: 1.2 ", G-сенсор, датчик руху, режим паркування, контроль смуг, контроль дистанції, GPS, Wi-Fi, кріплення: наклейка на скло
від 259 zł
на дзеркало, 1920x1080 пікс 30 к/с, огляд 140 °, екран: 4.5 ", G-сенсор, датчик руху, режим паркування
від 1 649 zł
2560x1440 пікс 30 к/с, огляд 140 °, екран: 2.95 ", G-сенсор, датчик руху, режим паркування, контроль смуг, контроль дистанції, GPS, трекер, Wi-Fi, пряма трансляція, кріплення: наклейка на скло, магнітне кріплення
від 1 699 zł
3840х2160 пікс 30 к/с, огляд 155 °, виносна камера, камера в салон, екран: 3.19 ", G-сенсор, датчик руху, режим паркування, GPS, Wi-Fi, кріплення: наклейка на скло, магнітне кріплення
від 444 zł
1920x1080 пікс 30 к/с, огляд 140 °, G-сенсор, режим паркування, Wi-Fi, пряма трансляція, кріплення: наклейка на скло, магнітне кріплення
від 210 zł
1920x1080 пікс 30 к/с, огляд 140 °, екран: 1.5 ", G-сенсор, датчик руху, GPS, кріплення: наклейка на скло, магнітне кріплення
від 330 zł
1920x1080 пікс 30 к/с, матриця Sony, огляд 130 °, екран: 2 ", G-сенсор, режим паркування, Wi-Fi, кріплення: наклейка на скло, защібка
від 672 zł
1920x1080 пікс 60 к/с, 3840х2160 пікс 30 к/с, огляд 150 °, екран: 3 ", G-сенсор, датчик руху, режим паркування, контроль смуг, контроль дистанції, розпізнавання знаків, GPS, Wi-Fi, Bluetooth, кріплення: наклейка на скло, защібка
від 168 zł
1920x1080 пікс 30 к/с, огляд 124 °, G-сенсор, Wi-Fi, кріплення: наклейка на скло