70mai Dash Cam Lite (Midrive D08)
Відео 13Фото 6 |
70mai Dash Cam Lite |
|
Пристойний автореєстратор в компактному формфакторі і за привабливою ціною. За якість картинки і високу деталізацію відеоряду несуть відповідальність сенсор Sony IMX307 і світлосильна оптика f/2.0 з кутом огляду близько 130°. Пристрій записує ролики в максимальній роздільній здатності FullHD (1920х1080 пікселів). На випадок сильних перепадів освітлення, що частенько трапляється при виїзді з тунелів або в світанковий і призахідний час, в Xiaomi 70mai Smart Dash Cam Lite реалізована технологія розширення динамічного діапазону WDR.
Доступ до налаштувань відеозапису і створених матеріалів відкривається з 2-дюймового екрану на тильній стороні корпусу авторегістратора. Альтернативний варіант — підключення до пристрою зі смартфона «по повітрю» (на борту реєстратора є модуль Wi-Fi). До розряду переваг моделі необхідно зарахувати наявність G-сенсора і паркувального режиму. При перебоях з подачею живлення від автомобільної бортової мережі енергопостачанням відеореєстратора займеться вбудований акумулятор ємністю 500 мАгод.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 70mai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 70mai.
Купити 70mai Dash Cam Lite
Усі ціни 6 →70mai Dash Cam Lite 1080P Full HD Smart Dash Camera samochodowa Sony IMX30 | 647 zł |
Wideorejestrator 70mai Dash Cam Lite D08 WiFi 70MAI D08 DASH CAM L | 349 zł |
70Mai Dash Cam Lite Midrive D08 KMW-VR-70MI-004 | 349 zł |
Wideorejestrator 70MAI Dash Cam Lite D08 | 330 zł |
70mai Dash Cam Lite kamera na deskę rozdzielczą wysoka rozdzielczość 1080p | 349 zł |