Сотейник WMF Profi Resist 17.5638.6411 28 см
WMF Profi Resist 17.5638.6411 24 см28 см |
|
Захисна сітка Protection Grid - міцна захист завдяки стійкій до подряпин структурі у вигляді сот.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WMF Profi Resist 17.5638.6411 28 см
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WMF Patelnia 28cm do serwowania WMF Profi Resist srebrna | 669 zł |
Patelnia WMF Profi Resist 1756386411 28 cm | 669 zł |
WMF Profi Resist patelnia 28 cm Stal nierdzewna | 999 zł |
Patelnia nierdzewna na paellę WMF Cromargan® Hexagon, ⌀ 28 cm szary | 699 zł |
Patelnia Do Serwowania 28 Cm, Profi Resist - Wmf | 589 zł |
Patelnia do serwowania WMF Profi Resist, 28 cm | 629 zł |
WMF Profi Resist Patelnia do serwowania 28 cm | 589 zł |
Модификації WMF Profi Resist 17.5638.6411
Ціни на WMF Profi Resist 17.5638.6411 |
---|---|---|---|---|
WMF Profi Resist 17.5634.6411 24 см | від 510 zł | 4 пропозиції | ||
WMF Profi Resist 17.5638.6411 28 см | від 589 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →