MESH система TP-LINK Deco M9 Plus (2-pack)
Фото 9 |
Продуктивна двохдіапазонна і трьохканальна бездротова MESH-система, орієнтована на створення безшовної мережі Wi-Fi 5, що обслуговує приміщення площею до 420 м². Комплект поставки включає в себе два блоки, кожен з яких оснащений WAN і LAN-портом Gigabit Ethernet з пропускною здатністю 1 Гбіт/с. Належить до роутера класу АС2200, що забезпечує високу теоретичну швидкість бездротових підключень (в діапазоні 2.4 ГГц можна отримати до 400 Мбіт/с, а в двох 5-гигагерцових до 867 Мбіт/с в кожному).
Mesh-система TP-LINK Deco M9 Plus (2-pack) позиціонується як продукт середньої цінової категорії зразка 2019 року. Призначена для обладнання трьох/чотирикімнатних квартир, невеликих двоповерхових будинків і інших житлових зон, насичених бездротовими пристроями. Практичний світлодіодний індикатор дасть змогу швидко оцінити якість прийому і легко знайти найкраще місце для розміщення блоків системи.
Їх оптимальна установка дозволяє вирішити проблему «мертвих» зон, підвищити стабільність мережі і уникнути прокладки кабелю, що важливо в разі розгортання мережі в умовах дизайнерського косметичного ремонту. Налаштування мережі просте і може виконуватися самостійно, з допомогою програми на смартфоні (Android або iOS). Повноцінно підтримує протокол Zigbee для зв'язку з пристроями «розумного будинку».
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Купити TP-LINK Deco M9 Plus (2-pack)
Усі ціни 10 →TP-Link Deco M9 Plus router Wi-Fi z siatką AC2200 Triband Wi-Fi sieć domow | 846 zł |
TP-Link Deco M9 Plus (2-pack) AC2200 Smart Home Mesh Wi-Fi System - Mesh r | 855 zł |
Router TP-Link Deco M9 Plus 2szt. | 814 zł |
Zestaw routerów Mesh AC2200 TP-LINK Deco M9 Plus, 2 szt. | 865 zł |
System Wi-Fi Mesh TP-Link Deco M9 Plus (2-Pack) | 1 536 zł |
Модификації TP-LINK Deco M9 Plus (2-pack)
Ціни на TP-LINK Deco M9 Plus (2-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco M9 Plus (1-pack) | від 583 zł | 1 пропозиція | ||
TP-LINK Deco M9 Plus (2-pack) | від 811 zł | 11 пропозицій | ||
TP-LINK Deco M9 Plus (3-pack) | від 914 zł | 3 пропозиції |