MESH система TP-LINK Deco M9 Plus (3-pack)
Фото 8 |
Високопродуктивна дводіапазонна і трьохканальна бездротова MESH-система, орієнтована на створення великої безшовної мережі Wi-Fi 5, здатної обслуговувати приміщення площею до 600 м². Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2019 року, призначений для обслуговування багатокімнатних квартир, двох/триповерхових будинків і інших житлових зон, насичених бездротовими пристроями.
На відміну від традиційних дводіапазонних систем, в яких половина пропускної здатності використовується для з'єднання між вузлами, MESH-система TP-LINK Deco M9 Plus (3-pack) залучає для цих цілей виділений канал, а інші два використовує для підключення пристроїв користувача. Комплект включає в себе три однакові блоки, кожен з яких оснащений двома WAN/LAN-портами класу Gigabit Ethernet (до 1 Гбіт/с).
Блоки системи являють собою бездротові маршрутизатори класу АС2200, які можуть забезпечувати високу теоретичну швидкість підключення (в діапазоні 2.4 ГГц можна отримати до 400 Мбіт/с, а в двох 5-ГГц до 867 Мбіт/с в кожному). Практичний світлодіодний індикатор дасть змогу швидко оцінити якість прийому і знайти оптимальне місце для пристроїв. Налаштування мережі просте і може виконуватися самостійно за допомогою додатку Deco на смартфоні (Android/OS). Підтримує протокол Zigbee для пристроїв «розумного дому».
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Купити TP-LINK Deco M9 Plus (3-pack)
TP-Link Deco M9 Plus (3-pack) AC2200 Smart Home Mesh Wi-Fi System - Mesh r | 914 zł |
System WiFi TP-LINK Deco M9 Plus AC2200, 3-pack | 1 242 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! TP-Link DECO M9 Plus 3er / AC2200 / ZiB - PACZKOMAT, P | 1 334 zł |
TP-LINK Deco M9 Plus, 3-pack | 1 189 zł |
Модификації TP-LINK Deco M9 Plus (3-pack)
Ціни на TP-LINK Deco M9 Plus (3-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco M9 Plus (1-pack) | від 589 zł | 1 пропозиція | ||
TP-LINK Deco M9 Plus (2-pack) | від 811 zł | 12 пропозицій | ||
TP-LINK Deco M9 Plus (3-pack) | від 914 zł | 5 пропозицій |