MESH система TP-LINK Deco M9 Plus (1-pack)
Фото 16 | Очікується у продажу 493 zł Тип пристрою: MESH система; У комплекті: 1 тип пристрою; WAN-порт: Ethernet (RJ45); Стандарти Wi-Fi: Wi-Fi 3 (802.11g); Wi-Fi 4 (802.11n); Wi-Fi 5 (802.11ac); 2.4 ГГц; 5 ГГц; Макс. швидкість 2.4 ГГц (Мбіт/с): 400; Макс. швидкість при 5 ГГц (Мбіт/с): 867; Інтерфейси (для адаптерів): WAN: LAN: Кількість LAN портів: 2 порти |
TP-LINK Deco M9 Plus (1-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 2 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:400 Мбіт/с
5 ГГц:867 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 23 dBm, 8 антен(и), незнімні
Mesh система дозволяє створити велику мережу в будинках площею до 420 кв. м.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Deco M9 Plus (1-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації TP-LINK Deco M9 Plus (1-pack)
Ціни на TP-LINK Deco M9 Plus (1-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco M9 Plus (1-pack) | від 493 zł |
TP-LINK Deco M9 Plus (2-pack) | від 811 zł | 11 пропозицій | ||
TP-LINK Deco M9 Plus (3-pack) | від 1 242 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →