Кухонна мийка Schock Tia D-100 61055099 860x500
Фото 15 |
Schock Tia D-100 61055099 |
|
Отвори під змішувач вказані на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Tia D-100 61055099 860x500
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SCHOCK Wysokiej jakości zlewozmywak kuchenny 86 x 50 cm Tia D-100 Stone CR | 2 915 zł |
SCHOCK Wysokiej jakości zlewozmywak kuchenny 86 x 50 cm Tia D-100 Puro - C | 2 915 zł |
SCHOCK Wysokiej jakości zlewozmywak kuchenny 86 x 50 cm Tia D-100 Silverst | 2 915 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →