Карта пам'яті SanDisk Ultra SDHC UHS-I 100MB/s Class 10 32 ГБ (SDSDUNR-032G-GN3IN)
SanDisk Ultra SDHC UHS-I 100MB/s Class 10 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra SDHC UHS-I 100MB/s Class 10 32 ГБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk Ultra 32GB SDHC Memory Card up to 100MB/s Class 10 Black/Grey SDSD | 35 zł |
SanDisk SDHC Ultra 32GB C10 100MB/s UHS-I | 60 zł |
SanDisk ULTRA SDHC 32GB 100MB/s | 44 zł |
Karta SanDisk Ultra SDHC 32 GB Class 10 UHS-I/U1 (SDSDUNR-032G-GN3IN) | 51 zł |
Karta pamięci SANDISK ULTRA SDHC 32GB 100MB/s | 35 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →