Карта пам'яті Kingston SD Class 10 UHS-I 32 ГБ
Відео 1Фото 2 | 49 zł Купити! Kingston 32GB SecureDigital (SDHC) Memory Card (Class 10)www.expressbuy.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Kingston SDHC Class 10 UHS-I 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості карти пам'яті Kingston SDHC Class 10 UHS-I 32Gb:
- Захист від ударів, пилу та вологи
- Робоча температура від -25°C до 85°C
Модификації Kingston SD Class 10 UHS-I
Ціни на Kingston SD Class 10 UHS-I |
---|---|---|---|---|
Kingston SD Class 10 UHS-I 32 ГБ | від 49 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston SD Class 10 UHS-I 64 ГБ | від 150 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston SD Class 10 UHS-I 128 ГБ | від 217 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →