Карта пам'яті SanDisk Ultra 80MB/s SD UHS-I Class 10 128 ГБ
SanDisk Ultra 80MB/s SDXC UHS-I Class 10 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra 80MB/s SD UHS-I Class 10 128 ГБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk 128 GB SDXC Mem SDSDUNR-128G-GN3IN | 71 zł |
SanDisk Ultra SDXC 128GB 100 MB/s UHS-I Class 10 RF-SD-SND-191 | 73 zł |
Karta pamięci SANDISK 128 GB | 141 zł |
SanDisk SDHC Ultra 128GB C10 100MB/s UHS-I | 80 zł |
Karta SanDisk Ultra SDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U1 (SDSDUNR-128G-GN3IN) | 101 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →