Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 128 ГБ
Відео 3Фото 12 |
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 128 ГБ
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk Extreme PRO 128GB CF Express Card Type B up to 1700MB/s for RAW 4K | 490 zł |
SanDisk Extreme Pro CFexpress - 1700MB/s - 128GB | 615 zł |
SanDisk CFexpress 128GB Extreme Pro 1700/1200 MB/s RF-CF-SND-081 | 599 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO CFexpress Card Type B 128GB | 588 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme PRO CFexpress Card Type B 128GB | 588 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B
Ціни на SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 64 ГБ | від 376 zł | 17 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 128 ГБ | від 490 zł | 13 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 256 ГБ | від 616 zł | 21 пропозиція | ||
SanDisk Extreme Pro CFexpress Card Type B 512 ГБ | від 799 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →