Samsung Galaxy Tab S8 128 ГБ
Відео 30Фото 10 |
Флагманський і найбільш "заряджений" планшет від Samsung зразка 2022 року. Модель представлена в рамках топового сімейства пристроїв Galaxy Tab S і перш за все розрахована на користувачів, які вважають за краще просунуту техніку преміум-сегмента. Може послужити відмінним рішенням як для розважального використання (фільми, ігри, читання), так і для роботи, в тому числі і в ресурсномістких і вимогливих додатках.
Апаратна частина пристрою має досить потужними продуктивними комплектуючими в особі 8-ядерного процесора Snapdragon 8 Gen1 з робочою частотою 3 ГГц, відеоадаптера Adreno 730 і 8 ГБ оперативної пам'яті. Планшет Samsung Galaxy Tab S8 оснащений якісним 11-дюймовим екраном з роздільною здатністю 2560x1600, частотою розгортки 120 Гц і матрицею LTPS (відзначимо, що старші модифікації «Plus» або «Ultra» в назві можуть похвалитися більш просунутою матрицею Super AMOLED).
Чотири вбудованих динаміка забезпечують якісне стереозвучання. Для підключення до мережі Інтернет використовується модуль Wi-Fi 6e. фронтальна камера на 12 МП (f/2.4, 120°) забезпечує відмінну картинку для відеодзвінків і конференцій. Основна складається з двох модулів (13 МП і 6 МП), що забезпечує якісні фотографії та відеозапис. У комплектації передбачений фірмовий стилус S-Pen, який можна зручно фіксувати на самому планшеті за допомогою магнітів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Galaxy Tab S8 128 ГБ
Samsung Galaxy Tab S8 WiFi X700N EU 128GB Android graphite SM-X700NZAAEUE | 3 074 zł |
SAMSUNG Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S8 11 8/128GB WiFi Różowe złoto SM-X700N | 3 999 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab S8 (X700) 11" 128GB WiFi Grey | 3 308 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab S8 11" 128 GB Czarne (SM-X700NZAAEUE) | 3 699 zł |
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S8 SM-X700NIDAEUE, 11', 128 GB, Wi-Fi, różowy | 5 117 zł |
За аналогією з кращими смартфонами загону Galaxy S компанія Samsung викотила трійцю заряджених планшетів. Молодшенька модель з них називається Galaxy Tab S8, середня носить приставку Plus, а топова позначена клеймом Ultra.
Калібр 11 дюймів
Базова модифікація Tab S8 відкриває лінійку флагманських планшетів Samsung зразка початку 2022 року. Найменший із пристроїв новоспеченої ліги обладнали 11-дюймовим РК-екраном з роздільною здатністю 2560х1600 пікселів, частотою оновлення 120 Гц і підтримкою пера S Pen. Під час роботи зі стилусом виникає затримка введення близько 6.2 мс (у старших екземплярів з AMOLED-екраном вона не перевищує 2.8 мс). Ну а замість підекранного дактилоскопічного сканера в планшеті встановлений сенсор відбитка пальця на поверхні кнопки ввімкнення пристрою.
Топове «залізо»
У питаннях продуктивності рівних девайсу серед Android-планшетів доведеться дуже гарненько пошукати. Його роботою керує топовий мобільний процесор Snapdragon 8 Gen 1 з графікою Adreno 730, 8 ГБ ОЗП і внутрішнім накопичувачем на 128 ГБ. За необхідності ємність вбудованого сховища може бути розширена за допомогою картки microSD (до 1 ТБ включно). Будь-які задачки планшетного характеру модель потягне без найменших роздумів.
Бортове озброєння
Планшет оснащений аудіосистемою з чотирьох динаміків AKG з підтримкою об'ємного звучання Dolby Atmos. На додаткове розпорядження у моделі є подвійна основна камера 13 + 6 МП, відстежувальна фронталка на 12 МП (відстежує переміщення користувача в кадрі і повертає за ним), ємна акумуляторна батарея на 8000 мАгод з 45-ватною зарядкою по дроту. Комунікаційну сторону планшета представляють модулі зв'язку Wi-Fi 6E, Bluetooth v 5.2 і порт USB-C. При доукомплектації пристрою зовнішньою клавіатурою користувач має право розраховувати на фірмовий режим DeX, що змінює інтерфейс на десктопний з можливістю роботи в окремих вікнах.
Модификації Samsung Galaxy Tab S8
Ціни на Samsung Galaxy Tab S8 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Tab S8 128 ГБ | від 3 074 zł | 7 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Tab S8 128 ГБ / 5G | від 2 955 zł | 22 пропозиції | ||
Samsung Galaxy Tab S8 256 ГБ / 5G | від 5 549 zł | 4 пропозиції |