Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 32 ГБ
Відео 13Фото 10 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 32 ГБ
Усі ціни 19 →Tablet Samsung Galaxy Tab A8 10.5" 32GB Grey (SM-X200NZAAEUB) | 893 zł |
Tablet Samsung SM-X200 10,5" 3 GB / 32 GB różowy | 528 zł |
Samsung Galaxy Tab A8 X200 3/32GB WiFi Szary | 1 098 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab A8 X200 WiFi 32GB - Grey | 844 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Samsung Galaxy Tab A8 WiFi 32/3 PinkGold - PACZKOMAT | 1 193 zł |
Сімейство доступних планшетів від Samsung з орієнтацією на повсякденні завдання і споживання контенту очолює модель Galaxy Tab A8 з колекції 2021 року.
Збалансоване " залізо»
Щоб пристрій впевнено "тягнуло" будь-які буденні задачки, його озброїли врівноваженими "залізними" комплектуючими у складі восьмиядерного чіпсета Unisoc Tiger T618 і 3/32 ГБ пам'яті. Раптом місця для зберігання інформації користувача здасться мало, в планшеті передбачається слот під картку microSD для розширення місткості внутрішнього накопичувача. Також " під капотом» у моделі встановлена акумуляторна батарея ємністю 7040 маг з функцією помірно швидкої 15-ватної зарядки.
Створено для мультимедіа
Лицьову панель Samsung Galaxy Tab A8 2021 займає екран з розмірами по діагоналі 10.5 дюймів. Картинка транслюється на дисплеї з роздільною здатністю 1920х1200 пікселів. По центру однієї з широких рамок навколо екрану розміщений об'єктив 5 МП Селфі-камери. Разом з тим планшет вміє фотографувати і знімати Full HD відео на 8 МП тильну камеру. Ну а саме ласе в моделі-це квартет стереодинаміків з підтримкою технології Dolby Atmos.
Стройняга
На прилавках магазинів електроніки планшет представлений у версіях з адаптером бездротового зв'язку Wi-Fi 5 або LTE-модулем на додачу до нього. Упакували девайс в "стрункий" корпус товщиною всього-на-всього 6.9 мм. металевий задник пристрою приємно холодить руки і ефективно розсіює тепло в режимі експлуатації під навантаженнями. Важить планшет трішки більше півкілограма.
Модификації Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021
Ціни на Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 32 ГБ | від 528 zł | 20 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 32 ГБ / LTE | від 841 zł | 19 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 64 ГБ | від 837 zł | 32 пропозиції | ||
Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 64 ГБ / LTE | від 1 199 zł | 21 пропозиція | ||
Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2021 128 ГБ | від 799 zł | 12 пропозицій |