Планшет
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 64 ГБ / 5G (SM-T636BZKA)
Відео 2Фото 13 |
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 64 ГБ / 5G
Galaxy Activeпотужний процесорзахист від пилу та водиударостійкийGPSWi-Fi 6NFC-чипLTE5G2 SIMстилусємний акумуляторнемає mini-Jack 3.5 мм
Система:Android 12
Діагональ дисплея:10.1 "
Роздільна здатність:1920x1200 пікс
Пам'ять:64 ГБ, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Snapdragon 778G 5G
Камера:13 (МП), зйомка 4K
Селфі камера:8 МП
Ємність батареї:7600 мАгод
Матеріал корпуса:пластик
Вага:674 г
Водонепроникність до 1.5 метрів у прісній воді до 30 хвилин та захист від пилу, бруду та піску. Програмована фізична кнопка. Наявність двох мікрофонів. Конектор POGO для підключення док-станції. Підтримує роботу в рукавичках завтовшки до 2 мм.
Всі характеристики
Характеристики Galaxy Tab Active4 Pro 64GB 5G
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 64 ГБ / 5G
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Tablet Galaxy Tab Active 4 PRO 5G 10.1 cali 4/64GB Enterprise Edit | 3 811 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 10,1" 4/64GB LTE Czarny SM-T636BZKAE | 3 699 zł |
SAMSUNG Galaxy Tab Active 4 PRO SM-T636BZKAEEE# Czarny SM-T636BZKAEEE# | 3 921 zł |
Samsung Tablet Galaxy Tab Active 4 PRO 5G 10.1 cali 4/64GB Enterprise Edit | 3 811 zł |
Samsung Tablet Galaxy Tab Active 4 PRO 5G 10.1 cali 4/64GB Enterprise Edit | 4 015 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Samsung Galaxy Tab Active4 Pro
Ціни на Samsung Galaxy Tab Active4 Pro |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 64 ГБ | від 2 784 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 64 ГБ / 5G | від 2 849 zł | 8 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 ГБ | від 2 679 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 ГБ / 5G | від 3 057 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →