Samsung Galaxy Tab Active 3 64 ГБ (SM-T575)
Відео 10Фото 16 |
Досить просунутий 8-дюймовий планшет від Samsung, ключова особливість якого-всебічний захист корпусу від різного роду «негараздів». Подібний пристрій може послужити відмінним вибором для використання при частих поїздках або під час роботи в екстремальних умовах. Так, виробником передбачений захист від пилу і вологи за стандартом IP68, повна відповідність військовому стандарту MIL-STD-810, а також захист від ударів, падінь, вібрацій, впливу низьких температур і ПР.а вбудована платформа безпеки Knox забезпечує апаратно-програмний захист розміщених на пристрої даних.
Планшет Samsung Galaxy Tab Active 3 оснащений 8-дюймовим екраном з роздільною здатністю 1920x1200. При цьому виробником передбачена можливість роботи в рукавичках, а в комплектації є також фірмовий стилус. Ще одна важлива перевага моделі-розширений набір підтримуваних засобів комунікації. Так, на борту є модулі GSM, 4G (LTE), Wi-Fi 6, Bluetooth v 5.0 і навіть чип NFC. Що ж стосується продуктивності, то вона скоріше на середньому рівні, але і подібний пристрій зазвичай купується не для ігор.
Усередині є 8-ядерний процесор Exynos 9810, 4 ГБ оперативної і 64 ГБ постійної пам'яті з можливістю її розширення на 1024 ГБ за допомогою зовнішніх карт пам'яті. Вбудований акумулятор на 5050 мАгод забезпечує пристрою до 10 год безперервної роботи в режимі веб-серфінгу, але при цьому виробником також передбачена можливість роботи безпосередньо від мережі електроживлення, а не від батареї (захист від здуття при високих температурах).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Galaxy Tab Active 3 64 ГБ
Усі ціни 18 →Samsung Galaxy Tab Active 3 LTE - tablet 64 GB 4 GB RAM czarny SM-T575Blac | 1 940 zł |
Samsung Galaxy Tab Active 3 64GB 4G - Enterprise Edition | 2 549 zł |
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab Active3 T575 4/64GB EE LTE Czarny 8" | 2 603 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab Active3 Enterprise Edition 8" 64 GB 4G LTE Czarn | 1 773 zł |
Tablet Galaxy Sm-T575 8&Quot; 64Gb/Lte Black Sm-T575 Samsung | 1 745 zł |