Планшет
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 ГБ
Відео 2Фото 13 |
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 ГБ
Galaxy Activeпотужний процесорзахист від пилу та водиударостійкийGPSWi-Fi 6NFC-чипстилусємний акумуляторнемає mini-Jack 3.5 мм
Система:Android 12
Діагональ дисплея:10.1 "
Роздільна здатність:1920x1200 пікс
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Snapdragon 778G 5G
Камера:13 (МП), зйомка 4K
Селфі камера:8 МП
Ємність батареї:7600 мАгод
Матеріал корпуса:пластик
Вага:674 г
Водонепроникність до 1.5 метрів у прісній воді до 30 хвилин та захист від пилу, бруду та піску. Програмована фізична кнопка. Наявність двох мікрофонів. Конектор POGO для підключення док-станції. Підтримує роботу в рукавичках завтовшки до 2 мм.
Всі характеристики
Характеристики Galaxy Tab Active4 Pro 128GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tablet Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro 10.1" 128 GB Czarne (SM-T630NZKEEUE | 2 764 zł |
SAMSUNG GALAXY TAB ACTIVE 4 PRO WiFi SM-T630 6/128GB 10,1" BLACK | 2 888 zł |
Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro 10,1'' WiFi 6GB 128GB DACH | 2 679 zł |
Відеоогляди
Модификації Samsung Galaxy Tab Active4 Pro
Ціни на Samsung Galaxy Tab Active4 Pro |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 64 ГБ | від 2 784 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 64 ГБ / 5G | від 2 849 zł | 8 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 ГБ | від 2 679 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 ГБ / 5G | від 3 057 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →