Tablet
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 GB
Wideo 2Zdjęcia 13 |
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 GB
Galaxy Activewydajny procesorochrona przed wodą i pyłemodporny na uderzeniaGPSWi-Fi 6NFCrysikpojemna bateriabrak mini-Jack 3,5 mm
System:Android 12
Przekątna wyświetlacza:10.1 "
Rozdzielczość:1920x1200 px
Pamięć:128 GB, RAM 6 GB
Procesor:Snapdragon 778G 5G
Aparat:13 Mpx, nagrywanie 4K
Aparat przedni:8 Mpx
Pojemność baterii:7600 mAh
Materiał obudowy:tworzywo sztuczne
Waga:674 g
Wodoodporny do 1,5 metra w słodkiej wodzie do 30 minut i odporny na kurz, brud i piasek. Programowalny przycisk fizyczny. Obecność dwóch mikrofonów. Złącze POGO do podłączenia stacji dokującej. Wspomaga pracę w rękawicach o grubości do 2 mm.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Galaxy Tab Active4 Pro 128GB
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tablet Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro 10.1" 128 GB Czarne (SM-T630NZKEEUE | 2 764 zł |
SAMSUNG GALAXY TAB ACTIVE 4 PRO WiFi SM-T630 6/128GB 10,1" BLACK | 2 888 zł |
Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro 10,1'' WiFi 6GB 128GB DACH | 2 679 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung Galaxy Tab Active4 Pro
Ceny na Samsung Galaxy Tab Active4 Pro |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 64 GB | od 2 615 zł | 1 oferta | ||
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 64 GB / 5G | od 2 849 zł | 9 oferty | ||
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 GB | od 2 679 zł | 4 oferty | ||
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 GB / 5G | od 2 983 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →