Tablet
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 GB / 5G (SM-T636BZKEE)
Wideo 2Zdjęcia 13 |
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 GB / 5G
Galaxy Activewydajny procesorochrona przed wodą i pyłemodporny na uderzeniaGPSWi-Fi 6NFCLTE5G2 SIMrysikpojemna bateriabrak mini-Jack 3,5 mm
System:Android 12
Przekątna wyświetlacza:10.1 "
Rozdzielczość:1920x1200 px
Pamięć:128 GB, RAM 6 GB
Procesor:Snapdragon 778G 5G
Aparat:13 Mpx, nagrywanie 4K
Aparat przedni:8 Mpx
Pojemność baterii:7600 mAh
Materiał obudowy:tworzywo sztuczne
Waga:674 g
Wodoodporny do 1,5 metra w słodkiej wodzie do 30 minut i odporny na kurz, brud i piasek. Programowalny przycisk fizyczny. Obecność dwóch mikrofonów. Złącze POGO do podłączenia stacji dokującej. Wspomaga pracę w rękawicach o grubości do 2 mm.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Galaxy Tab Active4 Pro 128GB 5G
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 GB / 5G
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung T636B Galaxy Tab Active 4 Pro 101" EE 5G 128Gb 6Gb Ram Czarny SM-T | 3 174 zł |
Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro 5G 128GB Enterprise Edition - Black | 3 899 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro 10.1" 128 GB 5G Czarne (SM-T636BZKE | 3 180 zł |
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 10.1' 5G 6/128Gb Czarny | 3 223 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab Active4 Pro T636 10.1 5G 128GB Black | 3 093 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung Galaxy Tab Active4 Pro
Ceny na Samsung Galaxy Tab Active4 Pro |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 64 GB | od 2 784 zł | 1 oferta | ||
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 64 GB / 5G | od 2 849 zł | 8 oferty | ||
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 GB | od 2 679 zł | 4 oferty | ||
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro 128 GB / 5G | od 3 057 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →