Планшет
Samsung Galaxy Tab S8 128 ГБ
Відео 30Фото 10 | від 3 074 до 5 117 zł Флагманський і найбільш "заряджений" планшет від Samsung зразка 2022 року. Модель представлена в рамках топового сімейства пристроїв Galaxy Tab S і перш за все розрахована на користувачів, які вважають за краще просунуту техніку преміум-сегмента. Може послужити відмінним рішенням як для розважального використання (фільми, ігри, читання), так і для роботи, в тому числі і в ресурсномістких і вимогливих додатках. Апаратна частина пристрою має досить потужними продуктивними комплектуючими в особі 8-ядерного процесора Snapdragon 8 Gen1 з робочою частотою 3 ГГц, відеоадаптера Adreno 730 і 8 ГБ оперативної пам'яті. Планшет Samsung Galaxy Tab S8 оснащений якісним 11-дюймовим екраном з роздільною здатністю 2560x1600, частотою розгортки 120 Гц і матрицею LTPS (відзначимо, що старші модифікації «...Plus» або «Ultra» в назві можуть похвалитися більш просунутою матрицею Super AMOLED). Чотири вбудованих динаміка забезпечують якісне стереозвучання. Для підключення до мережі Інтернет використовується модуль Wi-Fi 6e. фронтальна камера на 12 МП (f/2.4, 120°) забезпечує відмінну картинку для відеодзвінків і конференцій. Основна складається з двох модулів (13 МП і 6 МП), що забезпечує якісні фотографії та відеозапис. У комплектації передбачений фірмовий стилус S-Pen, який можна зручно фіксувати на самому планшеті за допомогою магнітів. |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Galaxy Tab S8 WiFi X700N EU 128GB Android graphite SM-X700NZAAEUE | 3 074 zł |
SAMSUNG Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S8 11 8/128GB WiFi Różowe złoto SM-X700N | 3 999 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab S8 (X700) 11" 128GB WiFi Grey | 3 308 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab S8 11" 128 GB Czarne (SM-X700NZAAEUE) | 3 699 zł |
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S8 SM-X700NIDAEUE, 11', 128 GB, Wi-Fi, różowy | 5 117 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!