Карта пам'яті Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 128 ГБ
Фото 4 |
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 128Gb |
|
Всезащищенное виконання.
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 128 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Evo plus 128 GB Micro SD SDXC Class 10 karta pamięci U3 100 MB/S M | 91 zł |
Karta pamięci SAMSUNG microSDXC Evo Plus 128GB MB-MC128HA EU | 70 zł |
Samsung Plus 128 GB micro SD SDXC Class 10 U3 karta pamięci 100 MB/S 4K Ul | 85 zł |
Модификації Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3
Ціни на Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 64 ГБ | від 55 zł | 2 пропозиції | ||
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 128 ГБ | від 70 zł | 3 пропозиції | ||
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 256 ГБ | від 114 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung EVO Plus 100 Mb/s microSDXC UHS-I U3 512 ГБ | від 300 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →