Корм для собак Royal Canin Shih Tzu Adult 0.5 кг (22000050F0)
Royal Canin Shih Tzu Adult 500 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 185 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, шпіц, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: злаки, борошно, дегідратовані білки тваринного походження, клас: суперпреміум
від 230 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 42 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, боксер, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 169 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 268 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: рис, кукурудза, глютен, борошно, жир, ароматизатори, масла, клас: суперпреміум
від 61 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: вода, свинячі субпродукти, курка, печінка, борошно, клас: суперпреміум
від 221 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 201 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, пудель, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: злаки, протеїни, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 49 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: свинина, курка, риб'ячий жир, жом цукрових буряків, клас: суперпреміум
від 232 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, лабрадор, вік: від 5 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, лабрадор, вік: від 5 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Shih Tzu Adult
Ціни на Royal Canin Shih Tzu Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Shih Tzu Adult 0.5 кг | від 26 zł | 2 пропозиції | ||
Royal Canin Shih Tzu Adult 1.5 кг | від 46 zł | 8 пропозицій | ||
Royal Canin Shih Tzu Adult 7.5 кг | від 173 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 22 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, вест-хайленд-уайт-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: злаки, рис, протеїни, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: злаки, борошно, дегідратовані білки тваринного походження, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для печінки, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці (50%), рис, злаки, риба, овочі, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, пудель, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: злаки, протеїни, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 36 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум