Корм для собак Royal Canin Satiety Weight Management Small Dog 8 кг
Закрити
Шапка
Royal Canin Satiety Weight Management Small Dog 500 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Satiety Weight Management Small Dog 8 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ROYAL CANIN Satiety Weight Management Small Dogs 500 g 1NU08535 | 49 zł |
Royal Canin Satiety Small Dog Dry 0.5 kg | 23 zł |
ROYAL CANIN VET Canine Satiety Small Dog 500 g sucha karma dla dorosłych pDieta weterynaryjna dla otyłych psów z cukrzycą małych ras.
Przeznacze Fera.plПоскаржитись | 21 zł |
ROYAL CANIN Satiety Small Dog 500gROYAL CANIN Satiety Small Dog Royal Canin Satiety Small Dog to karma podstawowa dla psów ras małych do 10 kg cierpiących na otyłość, cukrzycę lub hiperlipide... EmpikПоскаржитись | 22 zł |
Серія Royal Canin Vet DietПорівняти в таблиці →
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 342 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: для активних собак, лікувальний, від ожиріння, для серця, в составе: свинина і м'ясо птиці, свиняча печінка печінка птиці, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, борошно, білок, глютен, мінерали, жир, цикорій, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 13 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для зубів, для нирок, для суглобів, в составе: кукурудза, білок птиці, борошно, жири, глютен, рис, білок, жир, клітковина, клас: суперпреміум
від 368 zł
вологий / консерви, 24 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 45 zł
ласощі, 0.09 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: гліцерин, вода, борошно, олія, клас: суперпреміум
від 311 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 347 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, в составе: печінка птиці, рослинна клітковина, кукурудза, білки, клас: суперпреміум
від 250 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, для нирок, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 49 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, цукру, клас: суперпреміум
від 63 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рисове борошно, тваринні жири, рис, печінка птиці, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 58 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, печінку птиці, злаки, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
Показання:
Протипоказання:
- Для дорослих собак вагою менше 10 кг:
- Ожиріння
- Зайва вага
- Цукровий діабет (при надмірній вазі)
- Гіперліпідемія при надмірній вазі
- Підтримка ваги в межах норми
- Вагітність, лактація, зростання
- Хронічні захворювання, при яких потрібне висококалорійне харчування
Модификації Royal Canin Satiety Weight Management Small Dog
Ціни на Royal Canin Satiety Weight Management Small Dog |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Satiety Weight Management Small Dog 1.5 кг | від 55 zł | 8 пропозицій | ||
Royal Canin Satiety Weight Management Small Dog 3.5 кг | від 95 zł | 10 пропозицій | ||
Royal Canin Satiety Weight Management Small Dog 8 кг | від 21 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, клітковина, тапіока, протеїни, овочі, злаки, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, птах, рис 12%, курка 30%, жир, білок, овочі, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, злаки, риб'ячий жир, білки, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 107 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум