Праска з парогенератором Philips FastCare Compact GC 6722 (GC6722/20)
Фото 6 |
Philips FastCare Compact GC 6722 |
|
В комплекті контейнер Calc Clean для очищення від накипу.
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips FastCare Compact GC 6722
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips Generator pary FastCare Compact - 2400W Silne uderzenie pary 300g | 632 zł |
Stacja Parowa Philips Gc6722/20 | 375 zł |
Philips FastCare Compact Żelazko z generatorem pary GC6722/20 GC6722/20 | 629 zł |
Generator pary Philips FastCare Compact GC6722/20 | 435 zł |
Stacja parowa Philips GC6722/20 2400 W | 356 zł |
Generator pary Philips FastCare Compact biało-niebieski | 439 zł |
Stacja pary PHILIPS FastCare Compact GC6722/20 | 372 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →