Żelazko z generatorem pary Philips FastCare Compact GC 6722 (GC6722/20)
Zdjęcia 6 |
Philips FastCare Compact GC 6722 |
|
Zawiera pojemnik Calc Clean do odkamieniania.
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips FastCare Compact GC 6722
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Generator pary FastCare Compact - 2400W Silne uderzenie pary 300g | 630 zł |
Stacja Parowa Philips Gc6722/20 | 375 zł |
Philips FastCare Compact Żelazko z generatorem pary GC6722/20 GC6722/20 | 629 zł |
Stacja parowa Philips FastCare GC6722/20 2400 W | 337 zł |
Generator pary Philips FastCare Compact biało-niebieski | 439 zł |
Stacja pary PHILIPS FastCare Compact GC6722/20 | 372 zł |
Stacja parowa Philips GC6722/20 2400 W | 356 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →