Дзеркальний фотоапарат Pentax K-1 Mark II body
Відео 6Фото 10 |
Pentax K-1 Mark II body
18-55 ммbody
Матриця:full frame, 36 МПікс
Відео:Full HD (1080p)
Розмір знімка:7360x4912 пікс
Діапазон ISO:100-819200
Серійна зйомка:4.4 к/с
Екран:3.2 '', поворотний
Всі характеристики
Характеристики K-1 Mark II body
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pentax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pentax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pentax K-1 Mark II body
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pentax K-1 Mark II Lustrzanka Cyfrowa Czarna 36 MP 15993 | 8 299 zł |
Aparat PENTAX K-1 Mark II Body Czarny | 9 199 zł |
Aparat PENTAX K-1 Mark II Body Czarny 15993 | 9 199 zł |
Pentax K-1 Mark II (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 9 199 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pentax K-1 Mark II
Ціни на Pentax K-1 Mark II |
---|---|---|---|---|
Pentax K-1 Mark II kit 18-55 | від 9 817 zł | 5 пропозицій | ||
Pentax K-1 Mark II body | від 8 299 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →