Дзеркальний фотоапарат Pentax KF body
Відео 2Фото 34 |
Pentax KF body
18-55 ммbody
Матриця:APS-C (23x15.5 mm), 25 МПікс
Відео:Full HD (1080p)
Розмір знімка:6000x4000 пікс
Діапазон ISO:100-102400
Серійна зйомка:6 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Всі характеристики
Характеристики KF body
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pentax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pentax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pentax KF body
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PENTAX KF korpus lustrzanki cyfrowej z matrycą APS-C odporny na kurz i war | 3 899 zł |
Aparat PENTAX KF Body Czarny | 4 299 zł |
Aparat PENTAX KF Body Czarny 1183 | 4 299 zł |
Lustrzanka Pentax KF (body) + Pentax 50/1.8 SMC DA GRATIS - RATY 0 - Raty | 3 999 zł |
Lustrzanka Pentax KF Black Body + obiektyw Pentax 50 mm f/1.8 DA SMC za 1 | 4 499 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості фотоапарата Pentax KF body:
- Електронний рівень з двома осями
Модификації Pentax KF
Ціни на Pentax KF |
---|---|---|---|---|
Pentax KF kit 18-55 | від 3 899 zł | 5 пропозицій | ||
Pentax KF body | від 3 899 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →