Фотоапарат Pentax WG-90
Фото 3 |
Pentax WG-90
Матриця:1/2.3", 16 МПікс
Фокусна відстань:28 - 140 мм
Світлосила об'єктива:f/3.5 - f/5.5
Відео:Full HD (1080p)
Розмір знімка:4608x3456 пікс
Діапазон ISO:125-6400
Серійна зйомка:8 к/с
Екран:2.7 ''
Всі характеристики
Характеристики WG-90
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pentax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pentax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pentax WG-90
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PENTAX WG-90 Niebieski Kompaktowy aparat cyfrowy klasy standardowej wodood | 1 649 zł |
Pentax WG-90 czarny (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 1 649 zł |
Aparat cyfrowy PENTAX WG-90 Czarny | Bezpłatny transport | 1 649 zł |
PENTAX WG-90 czarny - kompaktowy aparat cyfrowy zaprojektowany do podwodne | 1 649 zł |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості фотоапарата Pentax WG-90:
- Морозостійкість до -10 °C
- Водонепроникність на глибині до 10 метрів, з можливістю запису до двох годин (IPX8)
- Стійкість при падінні з висоти до 1.5 метра
- Витримує навантаження до 100 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →