Kamera lustrzana Pentax K-1 Mark II body
Wideo 6Zdjęcia 10 |
Pentax K-1 Mark II body
18-55 mmbody
Matryca:full frame, 36 MPix
Wideo:Full HD (1080p)
Rozdzielczość zdjęcia:7360x4912 px
Zakres ISO:100-819200
Zdjęcia seryjne:4.4 kl./s
Wyświetlacz:3.2 '', obrotowy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne K-1 Mark II body
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pentax 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pentax.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pentax K-1 Mark II body
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pentax K-1 Mark II Lustrzanka Cyfrowa Czarna 36 MP 15993 | 8 499 zł |
Pentax K-1 Mark II (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 9 199 zł |
Aparat cyfrowy Pentax K-1 II Body + SanDisk SDXC 64 GB Extreme PRO | 8 499 zł |
Lustrzanka Pentax K-1 Mark II (body) - Raty , Darmowa dostawa | 9 199 zł |
Aparat PENTAX K-1 Mark II Body Czarny | Bezpłatny transport | 9 199 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Pentax K-1 Mark II
Ceny na Pentax K-1 Mark II |
---|---|---|---|---|
Pentax K-1 Mark II kit 18-55 | od 9 820 zł | 6 oferty | ||
Pentax K-1 Mark II body | od 8 499 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →