Смартфон OPPO A77 5G 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 3Фото 16 |
OPPO A77 5G 128 ГБ / 6 ГБ
64 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.56 ", 1612х720 (20:9), 269 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Dimensity 810
Камера:2 модулі, 48 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:190 г
Акумулятор на 5000 мАгод. Швидка зарядка потужністю 33 Вт. Чохол і навушники в комплекті.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія OPPO A (бюджетні +)Порівняти в таблиці →
від 636 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 599 zł
6.72 ", 392 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 499 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 1 149 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 949 zł
6.59 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 500 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 8 МП, Wi-Fi 5, захист IP54, зарядка: 5000 мАгод, 188 г
від 875 zł
гарний звук, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 573 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 714 zł
гарний звук, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 863 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 460, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 399 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 189 г
від 657 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 963 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 13 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 1 250 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 480 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 499 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 499 zł
гарний звук, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модулі, 48 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 949 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 6020, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 193 г
від 914 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800U, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4310 мАгод, 173 г
від 500 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 1 400 zł
6.59 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
Відеоогляди
OPPO A77 5G Unboxing!
3 червня 2022543 595 переглядів
Oppo A77 5G Full Review
18 вересня 202225 290 переглядів
Oppo A77 5G First Impressions
14 серпня 202237 032 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації OPPO A77 5G
Ціни на OPPO A77 5G |
---|---|---|---|---|
OPPO A77 5G 64 ГБ / 4 ГБ | від 499 zł | 9 пропозицій | ||
OPPO A77 5G 128 ГБ / 6 ГБ | від 954 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 580 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 018 zł
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г