Смартфон OnePlus 10T 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 20Фото 25 | Товар застарів Основний дисплей: дисплей ("): 6.7; роздільна здатність екрану: 2400x1080 (20:9); Захист екрана: Gorilla Glass v5; DCI-P3; ОС: Android 12.0; Модель процесора: Snapdragon 8+ Gen 1; Процесор (ГГц): 3.19; Графічний процесор: Adreno 730; ОЗП (ГБ): 12; Пам'ять (ГБ): 256; Слот для карт пам’яті: немає в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіМобільні телефони OnePlus →
від 1 899 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод
від 1 769 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод
від 2 899 zł
гарний звук, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 50 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 192 г
від 2 999 zł
гарний звук, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 50 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 192 г
від 657 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 54 МП, + 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 178 г
від 1 799 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 54 МП, + 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 178 г
від 2 080 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 2 088 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 2 099 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 204 г
від 2 019 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 525 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод
від 1 600 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 1 347 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 54 МП, + 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 178 г
від 2 572 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 2 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 204 г
від 2 149 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
OnePlus 10T 256 ГБ / 12 ГБ
2022 рік10-те поколіннягарний звук120 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкастереонемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6
Екран:6.7 ", 2400x1080 (20:9), 409 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 8+ Gen 1
Камера:3 модулі, 50 МП, + 8 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4800 мАгод
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія OnePlus 10-те поколінняПорівняти в таблиці →
від 1 769 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод
від 1 899 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод
від 4 714 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 525 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод
від 2 019 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 525 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод
Відеоогляди
OnePlus 10T. Trzeba czekać na promocje
19 листопада 20227 800 переглядів
Koniec marki OnePlus? Recenzja OnePlus 10T
11 грудня 20222 667 переглядів
ONEPLUS 10T 5G Pierwsze Wrażenia
11 лютого 20231 088 переглядів
OnePlus 10T Recenzja | Ma być flagowcem, ale czy jest?
15 серпня 202223 525 переглядів
OnePlus 10T - RECENZJA - Warto czekać... po raz KOLEJNY - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
1 січня 202321 595 переглядів
ONEPLUS 10T 5G vs POCO F4 GT SPEED TEST Snapdragon 8+ Gen 1 vs Snapdragon 8 Gen 1
12 лютого 20231 668 переглядів
Jeden z najszybszych na świecie? | recenzja OnePlus 10T 5G | SprzętoZnawca
4 жовтня 20222 994 перегляда
Co potrafi OnePlus 10T? Na te funkcje zwróćcie uwagę
14 грудня 20226 607 переглядів
All Oneplus Mobile Price in Saudi Arabia:OnePlus 9 Pro,OnePlus 10 Pro,OnePlus 8T,Oneplus 10T,oneplus
5 жовтня 202212 172 перегляда
One plus 10T Unboxing
27 грудня 2022158 переглядів
UNBOXING **NEW** OnePlus 10T 5G | what's inside? | fastest OnePlus | missing alert slider? |
13 вересня 2022196 переглядів
Moto Edge 30 Fusion vs OnePlus 10T 5g | Moto Edge 30 Fusion unboxing,Buy Or Not, Honest Review ||
12 вересня 2022751 перегляд
OnePlus 10T Review 1 Year Later - Never Settle (Except For This Phone)
13 жовтня 202310 743 перегляда
➡️OnePlus 10T 5G| #unboxing #review| Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1(4 nm)| More Details Discription
17 листопада 2022492 перегляда
Broken Identity | OnePlus 10T Review
12 вересня 20221 320 переглядів
OnePlus 10T - Unboxing
22 жовтня 202212 187 переглядів
OnePlus 10T Powerfull Camera/Full Review.
15 листопада 20224 354 перегляда
OnePlus 10T Unboxing Video || Snapdragon 8+Gen || 16gb Ram
13 вересня 2022226 переглядів
Unboxing OnePlus 10T Green colour #viral #shorts #oneplus #unboxing #mobilestop #iphone #happy
26 жовтня 20221 859 переглядів
Best phone for teachers for online classes |OnePlus 10T IndianUnit Unboxing & First Impressions Snap
3 жовтня 20221 375 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації OnePlus 10T
Ціни на OnePlus 10T |
---|---|---|---|---|
OnePlus 10T 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 769 zł | 20 пропозицій | ||
OnePlus 10T 256 ГБ / 16 ГБ | від 1 899 zł | 2 пропозиції |