Смартфон Motorola Moto G72 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 13Фото 9 |
Закрити
Шапка
Motorola Moto G72 128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.55 ", 2460х1080, 410 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Helio G99
Камера:3 модулі, 108 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:166 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Motorola G (середні)Порівняти в таблиці →
від 889 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 177 г
від 979 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 167 г
від 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 623 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 689 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 197 г
від 799 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 166 г
від 659 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 166 г
від 633 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 507 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 699 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 930, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 967 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 679 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 177 г
від 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 550 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 899 zł
6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 559 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 579 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 517 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 480+ 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 499 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 181 г
Відеоогляди
moto g72 czy realme 10. Który wybrać ?
27 листопада 202275 164 перегляда
Moto G72 Review - সত্যিই পারফেক্ট ফোন | Motorola G72 Review in Bangla
31 жовтня 202227 373 перегляда
Moto G72 Hands On Review - Feature Loaded But…
3 жовтня 202241 297 переглядів
MOTO G72 After 48 hours Review | YE 4G Phone KA ASLI SACH
3 жовтня 202246 274 перегляда
This Phone is Different - Motorola G72 Unboxing !
3 жовтня 2022794 352 перегляда
Moto G72 Unboxing & initial impressions || in Telugu ||
3 жовтня 2022349 694 перегляда
Moto G72 Unboxing - The Premium 4G Phone Is Here !
3 жовтня 2022496 164 перегляда
Motorola G72 after hardcore use ? Yes or NO 4G mat lena yaar
10 листопада 2022126 856 переглядів
Moto G72 Review: Helio G99 Under Rs. 20,000 | Worth It? | GTR
5 жовтня 202216 785 переглядів
Motorola Moto g72 - Unboxing and Hands-On
8 листопада 202272 590 переглядів
Moto G72 review: Should you buy a 4G phone in 2022?
11 жовтня 202212 153 перегляда
MOTOROLA Moto G72 Unboxing | #motorolamotog72
3 листопада 20229 596 переглядів
Moto g72 First look In-Depth review
6 жовтня 202212 513 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Motorola Moto G72
Ціни на Motorola Moto G72 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto G72 128 ГБ / 6 ГБ | від 578 zł | 2 пропозиції | ||
Motorola Moto G72 128 ГБ / 8 ГБ | від 659 zł | 41 пропозиція | ||
Motorola Moto G72 256 ГБ / 8 ГБ | від 799 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 196 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 920, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 204 г
від 835 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 1 098 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5020 мАгод, 193 г
від 989 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 995 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 732G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 684 zł
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G96, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 702 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G96, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 999 zł
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП