Смартфон Motorola Edge 20 Pro 512 ГБ / 12 ГБ
Відео 24Фото 6 | Товар застарів 3 199 zł Основний дисплей: дисплей ("): 6.7; роздільна здатність екрану: 2400x1080 (20:9); Захист екрана: Gorilla Glass v5; Співвідношення дисплей/корпус (%): 88; ОС: Android 11.0; Модель процесора: Snapdragon 870 5G; Процесор (ГГц): 3.2; Графічний процесор: Adreno 650; ОЗП (ГБ): 12; Тип ОЗП: LPDDR5 в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіМобільні телефони Motorola →
від 2 499 zł
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Гц, Android 11.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 2 141 zł
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Гц, Android 11.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 2 699 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1200, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 203 г
від 2 683 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4520 мАгод, 196 г
Motorola Edge 20 Pro 512 ГБ / 12 ГБ
2021 рікEdge (топ)144 ГцNFCбез microSDfast chargeчистий AndroidUSB C 3 fastнемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6
Екран:6.7 ", 2400x1080 (20:9), 386 ppi, 144 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 870 5G
Камера:4 модулі, 108 МП, + 16 МП, та 8 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:190 г
Модель Motorola Edge S Pro-Це версія Motorola Edge 20 Pro для китайського ринку і може поставлятися без Google сервісів.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Motorola Edge (топ)Порівняти в таблиці →
від 1 399 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4400 мАгод, 171 г, ультратонкий
від 1 449 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 899 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 165 Гц, Dolby Vision, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод
від 708 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4020 мАгод, 155 г
від 2 345 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 200 МП, + 12 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 199 г
від 2 088 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 2 999 zł
5G, 6.7 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 10.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 765 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 188 г
від 848 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4020 мАгод, 155 г
від 899 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4020 мАгод, 155 г, ультратонкий
від 1 044 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4020 мАгод, 155 г, ультратонкий
від 2 141 zł
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Гц, Android 11.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 1 449 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4400 мАгод, 168 г
від 815 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4020 мАгод, 155 г
від 1 666 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 720, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 1 792 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4400 мАгод, 168 г
від 2 499 zł
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Гц, Android 11.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 1 666 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 720, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 2 080 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 2 696 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 200 МП, + 12 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 199 г
Відеоогляди
Recenzja Motorola Edge 20 Pro - dobre, jeszcze lepsze. Michał Brożyński - 90sekundTECH
15 січня 2022848 переглядів
Ten smartfon Cię zaskoczy! Motorola Edge 20 Pro z platformą Ready For
27 вересня 202116 898 переглядів
Atak na wyższą półkę, czyli recenzja Moto Edge 20 Pro | Test Tabletowo.pl
29 грудня 20213 600 переглядів
Moto edge 20 Pro. Dlaczego taka cena?
2 вересня 202117 132 перегляда
Motorola Edge 20 Pro Recenzja - najlepszy telefon od Motoroli | Robert Nawrowski
22 вересня 202128 892 перегляда
Test Motorola Edge 20 Pro po miesiącu - Jest dobrze, ale jest też drogo
27 грудня 20218 625 переглядів
motorola edge 20. Po co kupować wersję Pro?
20 вересня 202137 732 перегляда
Motorola Edge 20 Pro, czyli niespodziewane zaskoczenie | Pierwsze wrażenia
25 вересня 20215 578 переглядів
Motorola Edge 20 Pro - Pierwsze SPOSTRZEŻENIA - "Przed-recenzja" - Opinie - Mobileo [PL]
25 серпня 202115 848 переглядів
Motorola Edge 20 Pro - lepiej żyje się na motorolach
4 жовтня 202168 405 переглядів
Motorola Edge 20 PRO - RECENZJA - Pokazuje PAZURA - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
19 вересня 202143 108 переглядів
Close Range BGMI / PUBG MOBILE 1 VS 4 CLUTCH Motorola Edge 20 Pro | Close Range Tips & Tricks #bgmi
27 грудня 2022763 перегляда
Motorola Edge 20 Pro Unboxing [2022]
28 січня 2022211 переглядів
Unboxing : Motorola Edge 20 Pro
7 листопада 2021317 переглядів
BGMI / PUBG MOBILE 1 VS 4 CLUTCH - Motorola Edge 20 Pro | Close Range Tips & Tricks #PUBG mobile
30 грудня 2022243 перегляда
BGMI / PUBG MOBILE 1 VS 4 CLUTCH - Motorola Edge 20 Pro | Close Range Tips & Tricks #PUBG mobile
25 грудня 2022234 перегляда
Motorola Edge 20 Pro Unboxing Video | AnongSayoTv Cover
20 вересня 2022409 переглядів
Motorola Moto Edge 20 Pro Unboxing #shorts #ritechshorts #MotorolaMotoEdge20Pro #MotoEdge20Pro
28 серпня 2021150 переглядів
Motorola Edge 20 Pro Unboxing | MOTOROLA EDGE 20 PRO | UNBOXING | SHORTS | #shorts #youtubeshorts
2 жовтня 20212 784 перегляда
Motorola Edge 20 pro#mororola#youtubeshorts#shorts
30 жовтня 2021347 переглядів
OnePlus 9RT 5G vs Motorola Edge 20 Pro | Full Comparison | Price | Review
23 січня 20221 580 переглядів
Motorola Edge 20 Pro review
23 вересня 2021369 808 переглядів
Motorola Edge 20 Pro Vs Samsung Galaxy M53 5G - Full Comparison [Full Specifications]
4 червня 20221 544 перегляда
Enable/Disable Touch Sounds - MOTOROLA Edge 20 Pro & All Sound Modes
14 січня 2022546 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Motorola Edge 20 Pro
Ціни на Motorola Edge 20 Pro |
---|---|---|---|---|
Motorola Edge 20 Pro 256 ГБ / 8 ГБ | від 2 499 zł | 4 пропозиції | ||
Motorola Edge 20 Pro 256 ГБ / 12 ГБ | від 2 141 zł | 3 пропозиції |