Карта пам'яті Lexar FLY microSDXC UHS-I 128 ГБ (LMSFLYX128G-BNNNG)
Фото 8 |
Lexar FLY microSDXC UHS-I 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar FLY microSDXC UHS-I 128 ГБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar Fly 128 GB UHS-I microSDXC karta pamięci LMSFLYX128G-BNNNG | 89 zł |
Lexar FLY microSDXC MicroSD - 160MB/s - 128GB | 101 zł |
Lexar FLY 128GB microSDXC UHS-I ( 90/160 MB/s ) RF-SDMIC-LXE-059 | 80 zł |
Karta Lexar FLY MicroSDXC 128 MB UHS-I A1 V30 (LMSFLYX128G-BNNNG) | 85 zł |
Karta Pamięci Lexar Fly Microsdxc 1066X Uhs-I / R160/W90Mb (C10/A2/V30/U3) | 89 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Lexar FLY microSDXC UHS-I
Ціни на Lexar FLY microSDXC UHS-I |
---|---|---|---|---|
Lexar FLY microSDXC UHS-I 64 ГБ | від 58 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar FLY microSDXC UHS-I 128 ГБ | від 80 zł | 9 пропозицій | ||
Lexar FLY microSDXC UHS-I 256 ГБ | від 125 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →